Cegiełka na wzniosły cel - WOŚP

Do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której nie trzeba nikomu przedstawiać,  po raz kolejny dołączyła Ceramika Paradyż, która przekazała do sztabów w całej Polsce serię 30 limitowanych płytek ceramicznych z grafiką tegorocznego finału i podpisem Jurka Owsiaka.

„Arcypiękne, z wypukłościami, z fantastyczną starannością i oddaniem magii wszystkich kolorów. To po prostu małe arcydzieła!"
tak opisał swoje wrażenie o płytkach sam Jurek Owsiak.

Płytki w formacie 25x40 cm wyprodukowano w technologii tradycyjnego, kilkukrotnego wypalania, a w celu uzyskania niepowtarzalnego efektu wizualnego użyto past ceramicznych nakładanych w technologii sitodruku i pokryto specjalną granilią transparentną. Ze względu na cel tegorocznej zbiórki WOŚP, na szczególne wyróżnienie zasługuje dodatkowy, strukturalnie wyeksponowany opis alfabetem Braille’a „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”.

Pragniemy zauważyć, że niektóre z licytacji jeszcze trwają, więc jeśli ktoś pragnie pomóc – to ma jeszcze szansę! Zachęcamy.

W ciągu wszystkich 29. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,5 mld PLN  i kupiła ponad 67 300 urządzeń.

Nasza wylicytowana płytka zawisła w gabinecie szefa – Tomasza Woźniczko, jest to nasz mały wkład – cegiełka na ten wzniosły cel, do którego kolejne pokolenia Polaków dokładały się, osiągając wynik uchodzący w skali światowej dobroczynności za imponujący i godny pozazdroszczenia!

Płytka już stała się pretekstem do wielu poza handlowych rozmów prowadzonych w tym gabinecie oraz umocnieniem stanowiska naszej Firmy, że wraz ze wzrostem przychodów i dochodów będziemy systematycznie zwiększać kwotę przekazywaną na działalność charytatywną.

Serdecznie zachęcamy Państwa do wybrania podobnej drogi.a

 

Wróć do listy