dzień TOMEX

28 maja 2022, dzień sportu + dzień drukarza + dzień dziecka + dzień integracji = dzień TOMEX. Działo się! ????????

 

Tak szanowni Państwo! Po raz kolejny zorganizowaliśmy imprezę integracyjną dla pracowników TOMEX, naszych rodzin i najbliższych, by we wspólnym gronie odpocząć, poznać się bliżej, porozmawiać, pobawić razem, rozluźnić w miejscu pracy, gdzie zazwyczaj koncertujemy uwagę na produkcji, jakości i terminowości dostaw.

 

Atrakcji było sporo. W myśl „dla każdego coś miłego”, była oprawa muzyczna, bogaty i urozmaicony catering, pieczony dzik z warzywami, dla dzieci – dmuchańce, alpaki, animatorzy (malowanie twarzy, balony, bańki i inne zabawy), dla odważnych strefa wirtualnej rzeczywistości (VR). Najważniejszym elementem tego popołudnia była Piwna Mila. To druga taka impreza w TOMEX. Jest to jeden z niewielu biegów, gdzie uczestnikom nie grozi pragnienie. Uczestnik przebiega wyznaczoną trasę, ale wypijając wpierw piwo (bezalkoholowe). Bieg jest na czas, dlatego czas picia piwa jest równie istotny co tempo biegu. ????

 

Za pomoc dziękujemy firmie RozbrykanyTygrysek, której animatorzy skutecznie odciągnęli dzieci od rodziców, by Ci mogli odpocząć. Pani Aga ze swoimi alpakami Zwierzaki Agi uspokoiła brykające dzieci, prezentując im piękne i duże, ale delikatne zwierzęta. Wszyscy spisali się na medal, choć te dostali tylko uczestnicy biegu ????

 

Poniżej kilka zdjęć z dnia TOMEX'u ????

Wróć do listy