Dzień TOMEX 2024

Witajcie.

8 czerwca 2024, dzień sportu + dzień drukarza + dzień dziecka + dzień integracji = dzień TOMEX. Działo się!

 

          Tak! Po raz kolejny zorganizowaliśmy imprezę integracyjną dla pracowników TOMEX, naszych rodzin i najbliższych, by we wspólnym gronie odpocząć, poznać się bliżej, porozmawiać, pobawić razem i rozluźnić w miejscu pracy, gdzie zazwyczaj koncentrujemy uwagę na produkcji, jakości i terminowości dostaw.
 

       Atrakcji było sporo. W myśl „dla każdego coś miłego”, mieliśmy oprawę muzyczną, bogaty i urozmaicony catering z Restauracji Sylwia w Sośnicowicach, dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, strażaków z OSP KSRG Sośnicowice z nowym wozem, konie oraz animatorów z firmy Rozbrykany Tygrysek, którzy ponownie skutecznie odciągnęli dzieci od rodziców, by Ci mogli odpocząć. Dzieci bawiły się w najlepsze na dmuchanych zjeżdżalniach, skakance, eurobungee a strażacy z nowym wozem wzbudzili ogromne zainteresowanie zarówno najmłodszych, jak i dorosłych. Jazda konna cieszyła się dużą popularnością, a animatorzy zapewnili niezliczone atrakcje, od malowania twarzy po modelowanie balonów, co zresztą widać na zdjęciach :)

       Nowością w tym roku był Turniej Ping-Ponga, który dostarczył wielu emocji zarówno uczestnikom, jak i kibicom. Rywalizacja była zacięta, ale odbywała się w duchu fair-play, a kibice gorąco dopingowali swoich faworytów.
 

       Najważniejszym elementem tego popołudnia była rodzinna atmosfera. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a wszystko przebiegło zgodnie z planem. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników, atmosfera była naprawdę miła i sprzyjała integracji. Śmiech, radość i wspólne rozmowy dominowały przez cały dzień, tworząc niezapomniane wspomnienia. Wspólne posiłki przy stołach cateringowych były okazją do wymiany doświadczeń, żartów i budowania więzi.

 

          Serdecznie dziękujemy zespołowi medycznemu EDUMED za profesjonalne zabezpieczenie naszej imprezy.
 

       Dziękujemy firmie Rozbrykany Tygrysek za zapewnienie fantastycznej zabawy dla dzieci oraz strażakom za możliwość poznania tajników ich pracy. Ogromne podziękowania kierujemy także do wszystkich pracowników i ich rodzin za udział i pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia. Bez Was ta impreza nie byłaby tak udana!
Kto został Misterem mokrego (nie tylko), podkoszulka? Kto był - ten wie :D

 

Poniżej kilka zdjęć z dnia TOMEX'u. Naszego dnia!

 

Wróć do listy