FUNKCJE ETYKIET

Funkcje etykiet (etykieta, nalepka, naklejka, lejbelka, wklejka, winietka).

  • PIERWSZĄ i podstawową funkcją etykiety umieszczonej na opakowaniu jest jego IDENTYFIKACJA. Czyli zbiór cech mających na celu rozpoznanie czegoś – w tym przypadku rozpoznanie produktu. Tego ulubionego! Tego najsmaczniejszego!
  • DRUGĄ i równie ważną rolą etykiety umieszczonej na produkcie jest INFORMACJA. Sposób informowania klienta o produkcie – jego przeznaczaniu i zawartości, regulują wymogi prawne w stosownych rozporządzeniach i ustawach, które określają zawartość merytoryczną treści etykiet. Dzięki tym informacjom znajdziemy produkt: ten najzdrowszy! Ten z niską zawartością cukru!
  • TRZECIĄ, ale nie mniej ważną – jest ESTETYKA, którą trudno oddzielić od CZWARTEJ użyteczności, czyli od MARKETINGU. Estetyka w parze z marketingiem przyciągają wzrok, skupiają na sobie uwagę, wyróżniają produkt, więc w efekcie – zwiększają szansę sprzedaży i pozyskania nowych konsumentów.

Niezależnie od tego, która funkcja jest dla WAS najważniejsza i jaki efekt chcecie osiągnąć – w TOMEX możecie to osiągnąć.

 

Poinformuj proszę naszego doradcę handlowego o tym która funkcja jest dla Ciebie najważniejsza, a nasza drukarnia TOMEX wydrukuje etykiety w taki sposób, żebyś osiągnął pożądany efekt.

Sprawdź co możemy Ci zaoferować! 

Wróć do listy