Koniec Rekrutacji

Witajcie, drodzy kandydaci!

Chcieliśmy Wam podziękować za zainteresowanie naszą firmą oraz wysłanie swoich aplikacji. Dostaliśmy wiele dokumentów, a każdy z nich był bardzo wartościowy. To pokazuje, że jesteście naprawdę zaangażowani w to, co robicie i chcecie rozwijać swoją karierę z nami.

Dzięki Waszej szybkiej reakcji  przeprowadziliśmy błyskawiczny, ale intensywny proces rekrutacyjny i wybraliśmy osoby, które naszym zdaniem najlepiej pasują do naszego zespołu. Jest nam bardzo miło ogłosić, że mamy dwóch nowych członków ekipy, którzy wkrótce zaczną z nami pracować. Cieszymy się, że udało nam się znaleźć tak świetnych kandydatów!

Pozostałym kandydatom, którzy nie dostali się na rozmowy, chcemy powiedzieć, że doceniamy Wasz wysiłek i trud, jaki wkładacie w szukanie pracy. Nie martwcie się, jeśli nie udało Wam się tym razem, ponieważ będziemy publikować więcej ofert w przyszłości i mamy nadzieję, że wkrótce znajdziecie swoją wymarzoną pracę.

Dziękujemy jeszcze raz za zainteresowanie naszą firmą i zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i profili w mediach społecznościowych, gdzie na pewno będziemy publikować informacje o kolejnych rekrutacjach.

Życzymy Wam dużo sukcesów i powodzenia w dalszej karierze!

Wróć do listy