MARCO / TOMEX / HARPAGAN GLIWICE

Hej wszystkim! ????

Mamy dla Was dwie świetne wieści!

W poniedziałek, tj. 22 lutego, nasza drużyna piłkarska zagrała niesamowity sparing z drużyną HARPAGAN GLIWICE, którą udało nam się pokonać 7:5! ???? To był naprawdę bardzo emocjonujący i intensywny mecz, pełen wspaniałych sportowych wyczynów i zwrotów akcji. Każda drużyna pokazała się z jak najlepszej strony i zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby wygrać. Dziękujemy naszym rywalom za świetną grę i sportowe podejście do spotkania.

Nie mogliśmy odmówić propozycji rewanżu, którego już nie możemy doczekać się z niecierpliwością! Jesteśmy przekonani, że będzie to kolejne niezapomniane spotkanie, pełne wspaniałych sportowych emocji, pięknych bramek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wierzymy, że obie drużyny dadzą z siebie wszystko i zapewnią nam niezapomniane widowisko!

Chcielibyśmy podziękować także naszym fanom i kibicom, którzy nas wspierają i dopingują na każdym meczu! Wasze wsparcie jest dla nas bardzo ważne i daje nam siłę do walki o kolejne zwycięstwa! ????

Bądźcie z nami i trzymajcie kciuki za nas w kolejnym meczu! ????

 

 

Mecz: Marco vs TOMEX

Mecz z Marco to już nie przelewki!

Był 27 lutego godzina 20:30 – okazało się, że drużyna Marco zmobilizowała się mocnym składem na wspólne kopanie piłki.

Mecz skończył się remisem 7:7, co dla nas jest dużym sukcesem, biorąc pod uwagę ilość siwych włosów ???? w naszej drużynie w porównaniu do młodej drużyny Marco ????.

Mecz był intensywny, szybki i zawzięty a poziom jak na nasze umiejętności bardzo wysoki.

Dziękujemy drużynie Marco Football Center za cenną lekcję piłki nożnej. ?

 

Wróć do listy