Od dziś AED jest w TOMEX!

Witajcie,

     Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że od dziś AED jest dostępny w naszej firmie TOMEX! Chcieliśmy podzielić się z Wami tą ważną informacją, która pokazuje, że dbamy zarówno o nasze własne, jak i Wasze bezpieczeństwo.

 

     W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów, zainwestowaliśmy w nowoczesny i zaawansowany technologicznie Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny (AED). Jego montaż został już zrealizowany, a teraz jesteśmy gotowi, aby pomóc w przypadku nagłej sytuacji.

 

     Wiedzcie, że pierwsza pomoc jest nieodzownym elementem naszej polityki BHP, więc dołożyliśmy wszelkich starań, aby wyposażyć naszą firmę w AED. Wykorzystanie defibrylatora AED w przypadku resuscytacji krążeniowo-oddechowej jest niezwykle istotne, dlatego jesteśmy dumni, że możemy zaoferować tę nową możliwość w naszym miejscu pracy. Choć tak naprawdę mamy głęboką nadzieję, że nikomu nie będzie on potrzebny!

 

     Choć obecnie w Polsce nie ma prawnego obowiązku wyposażania firm w defibrylatory AED, uważamy, że w obliczu stale rosnącego zagrożenia Nagłego Zatrzymania Krążenia, które niestety często prowadzi do tragicznych skutków, umieszczenie takiego urządzenia w miejscach pracy jest niezwykle uzasadnione.

 

     Doświadczenie życiowe nauczyło nas, jak cenny może być taki sprzęt. Dlatego zdecydowaliśmy się na wybór Defibrylatora PHILIPS FRx PELI, który został specjalnie wyposażony w klucz PEDIATRYCZNY.

 

     Jesteśmy dumni z naszego postępu w kwestii zapewniania bezpieczeństwa i gotowości do udzielenia natychmiastowej pomocy w nagłych sytuacjach. Liczymy na Wasze wsparcie i współpracę w utrzymaniu bezpiecznego środowiska pracy dla nas wszystkich.

 

Z wyrazami szacunku,
Zespół TOMEX

Wróć do listy