TO BYŁ PIĘKNY TURNIEJ! 

Witajcie,

4 i 5 lutego w ośrodku Marco Football Center w Gliwicach odbył się Turniej Charytatywny „Gramy dla Hospicjum” (Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach), o którym pisaliśmy 30 stycznia na naszej stronie: www.etykiety-tomex.pl

Patrząc na całokształt, czyli biorąc pod uwagę miejsce i oprawę, organizację i rywalizację, cel i styl – TO BYŁ PIĘKNY TURNIEJ!

Wydarzenie rozpoczęło się w stylu Hitchcocka – najpierw trzęsienie ziemi, a potem napięcie rośnie. Najpierw ściskająca za serce wideo-prezentacja pracy tych – których tym wydarzeniem wsparliśmy a potem sportowa rywalizacja i ból mięśni z fizycznego wysiłku.

Miło jest nam poinformować, że w ostatecznym rozrachunku – nie przegrywając żadnego spotkania – zajęliśmy drugie miejsce.

Tomasz Woźniczko z naszej drużyny został królem strzelców a nasz bramkarz, Przemysław Majdecki, puścił najmniej bramek na całym turnieju – tylko dwie.

Biorąc pod uwagę, że nasza drużyna jest bardziej rekreacyjna niż profesjonalna zostaliśmy zakwalifikowani jako grupa Średniozaawansowana A, oraz ze względu na wysoki poziom turnieju – zajęte drugie miejsce – uznajemy za wielki sukces, a byliśmy jednym z najstarszych zespołów na turnieju (średnia wieku zawodników).

 

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc, na pewno w przyszłości weźmiemy w nim udział.

 

Biorąc czynny udział zachęcamy do wzięcia udziału i wsparcia kolejnego takiego wydarzenia. Wierzymy, że razem możemy zdziałać więcej!

Wróć do listy