Władze Powiatu w TOMEX

Witajcie!

       13 marca gościliśmy w naszej siedzibie Starostę Gliwickiego Włodzimierza Gwiżdż, Wicestarostę Gliwickiego Adama Wojtowicz oraz Pana Józefa Kruczka – Członka Zarządu Powiatu Gliwickiego, którzy zainteresowani naszym nieustannym rozwojem i planami rozbudowy siedziby w przyszłych latach, wyrazili zainteresowanie, by przyjrzeć się działaniom TOMEX od środka i spytać o tajemnicę naszego sukcesu. Poza rozmową z właścicielem TOMEX – Tomaszem Woźniczko – zachęciliśmy Szanownych Gości do obejrzenia i zapoznania się z funkcjonowaniem zakładu, zakresem prowadzonej przez nas działalności oraz przebiegiem procesów produkcyjnych.

       Atmosfera wizyty była bardzo swobodna, więc podczas spotkania mieliśmy okazję przedstawić nasze najnowsze innowacje oraz projekty, które są obecnie w fazie rozwoju. Goście mieli szansę z bliska przyjrzeć się naszym nowoczesnym technologiom oraz dowiedzieć się o naszych planach związanych z dalszym rozwojem firmy.

       Mówiliśmy także o naszym zaangażowaniu w działalność społeczną, charytatywną i inicjatywach z zakresu zrównoważonego rozwoju. Chcieliśmy podkreślić, że nasza firma nie tylko skupia się na doskonałej jakości produkowanych produktów, ale także aktywnie angażuje się w tworzenie pozytywnego wpływu na lokalną społeczność i środowisko.

 

       Niezmiernie miło było nam gościć władze Powiatu! Mamy nadzieję, że staną się świadkami naszego dalszego rozwoju.

Wróć do listy