Wspólnie Silni

Ogromne serdeczne dzięki Ochotniczej Straży Pożarnej w Sośnicowicach za niezwykłe wyróżnienie!

Dziś mieliśmy zaszczyt przyjąć piękną statuetkę od naszych lokalnych bohaterów - strażaków, którzy każdego dnia oddają się niesamowitej służbie dla społeczności. To dla nas ogromna duma i zaszczyt, że mogliśmy wspierać Waszą jednostkę przez cały miniony rok.

Nasze wsparcie finansowe ma na celu nie tylko docenienie Waszego trudu, ale także wyrażenie przekonania o konieczności inwestycji w nowy sprzęt i rozwój. Wierzymy, że bezpieczeństwo społeczności zaczyna się od solidnej bazy, a Wasza determinacja i gotowość do działania sprawiają, że czujemy się bezpieczni.

Jesteśmy wdzięczni za Waszą gotowość do poświęceń i za to, że jesteście z nami w chwilach potrzeby. Wasza kompetencja, wyszkolenie i zaangażowanie są nieocenione. Dzięki Wam nasi pracownicy czują się pewnie, wiedząc, że w razie potrzeby mogą liczyć na Wasze wsparcie.

To dla nas wielka przyjemność być częścią społeczności, gdzie lokalne jednostki straży pożarnej są tak kompetentne i profesjonalne. Dziękujemy za Waszą ciężką pracę, oddanie i za to, że pomagacie budować silną społeczność.

Dziękujemy jeszcze raz za piękną statuetkę i za Waszą codzienną służbę. Obiecujemy, że będziemy kontynuować nasze wsparcie tak długo, jak to będzie możliwe.

 

Wróć do listy