DTP w TOMEX

Witajcie
Dzisiaj chciałbym poruszyć temat DTP, czyli Desktop Publishing!

DTP to proces tworzenia materiałów graficznych, takich jak ulotki, plakaty, broszury czy nawet książki, przy użyciu specjalistycznego oprogramowania na komputerze. W TOMEX, DTP skupia się na przygotowaniu przesłanego nam „obrazu” etykiety do druku. Koledzy z DTP zajmują się również kształtem podłoża na którym ma widnieć Państwa zadruk – czyli kształtem wykrojnika.


To właśnie dzięki DTP możemy przygotowywać Wasze profesjonalne i atrakcyjne wizualnie projekty, które przyciągają uwagę i skutecznie komunikują przekaz.

  • Oprócz kreatywności i umiejętności obsługi programów DTP, kluczowe jest również dostarczenie odpowiednio przygotowanych plików do druku! Aby wszystko przebiegło sprawnie i efektywnie, warto przestrzegać pewnych standardów jakościowych i formatów plików.
  • W TOMEX akceptujemy pliki w formatach takich jak PDF, AI, CDR oraz EPS, lub inne (uzgodnione osobiście z naszymi kolegami). Pamiętajcie, aby pliki były odpowiednio przygotowane pod względem rozmiaru, rozdzielczości oraz kolorystyki, abyśmy mogli zagwarantować Wam najlepszą jakość druku!

Dla nieco bardziej wtajemniczonych, poniżej przedstawiam wytyczne od moich kolegów z DTD, które pomogą przygotować pliki.

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące DTP czy przygotowania plików do druku, śmiało się z nami skontaktujcie!  Jesteśmy tu, aby pomóc i doradzić w każdej kwestii.

https://www.etykiety-tomex.pl/kontakt

Wróć do listy