Drukarki biurkowe

Cechą drukarek biurkowych (ekonomicznych) jest praca w warunkach, gdzie zapylenie, ryzyko przypadkowego kontaktu fizycznego jest niewielkie, ilość wydrukowanych etykiet nie przekracza kilkuset tysięcy rocznie. Wydajny i ekonomiczny sprzęt do drukowania na małą skalę. Oferowane przez nas drukarki etykiet posiadają możliwości druku termicznego oraz termotransferowego.

W miejscach, gdzie etykiety samoprzylepne służą przenoszeniu zmiennych informacji, najprostszym rozwiązaniem jest drukowanie ich za pomocą drukarek etykiet. Dobranie odpowiedniego sprzętu to trudne zadanie, dlatego firma Tomex poleca sprawdzone drukarki etykiet marek Zebra, Citizen oraz Toshiba TEC. Są to produkty najwyższej jakości, oferujące bogaty wybór modeli, akcesoriów oraz wzorowe wsparcie techniczne.
Drukarki te podzielone są według zastosowań:

 • ekonomiczna drukarka etykiet
 • półprzemysłowa drukarka etykiet
 • przemysłowa drukarka etykiet

Wszystkie polecane przez nas drukarki etykiet oferują dwa typy druku:

 • termiczny
  wymaga papieru pokrytego warstwą termoczułą, która jest wrażliwa na promienie UV, wydajny, ale mniej trwały. Sprawdza się w oznaczaniu prostych aplikacji.     
   
 • termotransferowy 
  wysoka trwałość dzięki zastosowaniu taśmy termotransferowej, stosowany zarówno w prostych jak i w skomplikowanych aplikacjach.

Firma Tomex świadczy usługi w zakresie instalacji, dobrania oraz serwisowania sprzętu, a także nauki korzystania z niego oraz pełnej obsługi technicznej zapewnionych drukarek.

 

Citizen CL-S621 / CL-S631 oferuje niezrównaną wszechstronność w zastosowaniu
Drukarka etykiet samoprzylepnych Citizen Cl-S621 / CL-S631
 stacjonarnym drukarki termicznej, termotransferowej. Wyjątkowy metalowy mechanizm Hi-Lift ™ umożliwia
łatwy dostęp do załadowania mediów (etykiety, szarfy, kalki) . Regulowany czujnik może obsługiwać wiele różnych konfiguracji etykiet (z markerek, lub bez) a także pediatrycznych opasek medycznych. 
 
Wydajny procesor na pokładzie 32 bit RISC zapewnia wyjątkową wydajność i szybki druk pierwszej etykiety. Citizen CL-S621 / CL-S631 jest standardowo wyposażony w wewnętrzne interfejsy szeregowe i USB. Opcjonalnie: Ethernet, WiFi, lub interfejsy równoległe są również dostępne

Producent drukarek termotransferowych Citizen CL-S621

 

Biurkowa drukarka etykiet Zebra GX430tZebra GX430t biurkowa drukarka etykiet o wysokiej rozdzielczości oferująca zalety druku termotransferowego jak i termicznego daje ostry, wysokiej jakości tekst, kody kreskowe, grafikę i oferuje elastyczną łączność.

Ta drukarka biurkowa etykiet GX430t ™ wyposażony w ZPLII, uniwersalny język drukarek Zebra, co zapewnia łatwą integrację z istniejącymi systemami, w którym działają drukarki Zebra bez potrzeby dodatkowego oprogramowania. Drukowanie etykiet i przywieszek z tekstem, grafiką, a także szeroki wybór kodów kreskowych powodują iż jest to jedna z najczęściej stosowanych drukarek biurkowych na świecie. Rozdzielczość 300 dpi w tej drukarce etykiet, przeznaczona jest do różnych zastosowań przemysłowych. Drukarki etykiet Toshiba B-EV4 series opracowane, aby nadawały się Producent drukarek etykiet Toshiba B-EV4 seriesdo ​​pracy w ograniczonych przestrzeniach, w praktycznie wszelkich branżach i zastosowaniach.
Korzystając z najnowszych technologii 32-bitowego przetwarzania Toshiba, daje szybki druk na żądanie z prędkością do 5 cali na sekundę. Bezpośredni druk termiczny (B-EV4D) jest odpowiedni dla krótkoterminowej sprzedaży biletów i oznakowania przy użyciu papierów termicznych natomiast B-EV4T wykorzystuje druk termotransferowy, przy użyciu taśm termotransferowe i etykiet, aby zachować informacje na etykiecie przez dłuższy okres czasu.

Oba typy drukarek Toshiba B-EV4 series mają do wyboru głowicę, o rozdzielczości druku 203 dpi dla codziennych zastosowań lub 300 dpi dla wyspecjalizowanych kodów kreskowych i grafik.Producent drukarek etykiet TOSHIBA TEC